Czego powinno być na blogu więcej?

Jako, że mamy już nowy rok, a ten blog zbliża się do swojej pierwszej rocznicy, poczułam chęć zmian – i nie mam tu na myśli tylko kolejnej zmiany szaty graficznej (której możecie się zresztą spodziewać). Jakoś tak przeglądając swoje posty z myślą o napisaniu kolejnego – znowu o swojej ulubionej rysowniczce – doszłam do wniosku, że zrobiło się tu trochę monotematycznie, stąd moje pytanie: jakich postów powinno być na blogu więcej? Pytam ze zwyczajnego niezdecydowania, bo pomysłów mam bardzo dużo, ale 80% nie wykorzystuję, bo albo nie wiem jak temat ugryźć, albo uznaję to za, koniec końców, mało interesujące dla kogoś, kto nie jest mną.

Nie zadawałabym tak banalnego pytania i nie pisała tego postu, gdyby nie fakt, że przez ten rok zaczęła do mnie zaglądać jakaś grupka czytelników, a potencjał bloga wciąż wydaje mi się mocno niewykorzystany.

Więcej recenzji, nowości  z rynków wydawniczych, przeglądów wydań, wrażeń muzycznych lub filmowych, postów niezwiązanych z żadnym z wymienionych czy… więcej wszystkiego?

Będę wdzięczna za każdą sugestie.

6 myśli nt. „Czego powinno być na blogu więcej?

 1. Już od jakiegoś czasu czytam Twojego bloga i bardzo mi się on podoba:). A o czym chciałabym poczytać? Na pewno interesują mnie recenzje zagranicznych wydań. Chętnie poczytam też o zapowiedziach amerykańskich/angielskich wydawców. Oczywiście nie mam na myśli WSZYSTKICH zapowiedzi, mogłabyś sugerować, co jest szczególnie warte uwagi (dzięki Tobie musiałam na moją wishlistę wpisać „Utsuborę”;P).

   • Też popieram zapowiedzi , a mój pomysł to to że mogłyby być też polskie wydania recenzjowane . I nie chodzi mi tu o shoneny wydawane przez jpf tylko np. Habibi , Balsamista i inne tego rodzaju. I ogólnie to czekam na recenzje „heart of Thomas” :)

    • O, dzięki, na Habibi czaję się od dawna, bo wiem, że dobre, a pomysł z napisaniem o tym niegłupi :)
     W sumie nie byłam pewna czy o Thomasie kiedykolwiek coś napiszę, ale skoro ktoś czeka… :’D

 2. Popieram pomysł ninny. ;) Niby i tak z wszystkimi zapowiedziami amerykańskimi jestem na czasie, ale lubię zapoznawać się z twoją opinią na temat poszczególnych tytułów oraz cudownymi obrazkami, które urozmaicają tekst. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *